SmartGames Lauamäng "Kollide peitus"

SmartGames Lauamäng “Kollide peitus”

18,00 

Leia üles kõik ülesandes näidatud kollid ja peida ära kõik teised.Selles mängus saad sõbraks 8 erineva kolliga ja kui neid tundma õpid, siis on kollid väga toredad. Kokku on 60 einevat väljakutset ja 4 pusletükki.

Laost otsas

Kirjeldus

Kas sinu toas on peidus mõni koll?

Leia üles kõik ülesandes näidatud kollid ja peida ära kõik teised.

Monsters Hide & Seek ehk Kollide peitus on tore nuputamismäng, mis peletab igavust ja kollide hirmu. Selles mängus saad sõbraks 8 erineva kolliga ja kui neid tundma õpid, siis on kollid väga toredad. Kokku on 60 einevat väljakutset ja 4 pusletükki. Mängimiseks vali ülesanne ja loe kokku mitu kolli on näha. Mängulaud on jagatud neljaks ja igasse sektorisse käib üks pusletükk. Paiguta kõik 4 pusletükki nii, et peidad ära kõik liigsed kollid ja katmata jäävad vaid ülesandes näidatud kollid. Ainult näha jäävad kollid ja nende arv on oluline. Näiteks kui peab olema näha 1 punane kolli, siis see võib olla ükskõik milline 4-st punasest kollist. Mängus on 60 väljakutset ja 4 pusletükki. Mida ülesandevihiku lõpupoole, seda keerulisemaks ülesanded lähevad. Igal ülesandel on vaid 1 lahendus, mille leiad ülesandevihiku lõpust.

Magnetmäng on hea reisile kaasa võtmiseks!

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 24 x 17 x 4.5 cm.
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301524076

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…