SmartGames Reisimäng "Pingviinide paraad"

SmartGames Reisimäng “Pingviinide paraad”

11,50 

Säti pingviinid ritta! Mängimiseks vali ülesanne ja paiguta mänguvälja lähteasetus joonise järgi õigeks. Mängus on 48 väljakutset, 4 pingviinidega pusletükki ja kaks valget pusletükki.

Laost otsas

Kirjeldus

Säti pingviinid ritta! Mängimiseks vali ülesanne ja paiguta mänguvälja lähteasetus joonise järgi õigeks. Lahenda mõistatus nii, et pingviinid on üksteise kõrval kas horisontaalselt, vertikaalselt või diagonaalis. Mängus on 48 väljakutset, 4 pingviinidega pusletükki ja kaks valget pusletükki. Ülesandevihiku alguses on kõige lihtsamad ülesanded, viimased ülesanded on kõige keerulisemad. Igal ülesandel on vaid 1 lahendus, mille leiad ülesandevihiku lõpust.
Kompaktset magnetimängu on mugav reisile kaasa võtta.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 16 x 16 x 1 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301518006

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.