SmartGames Reisimäng "Rannamõistatus"

SmartGames Reisimäng “Rannamõistatus”

13,90 

SmartGames Reisimäng “Rannamõistatus” on 5 magnetiga reisimäng, mis sisaldab 48 mõistatust. Ülesanded algavad lihtsamast ja lähevad aina keerulisemaks!

Laos

Kirjeldus

“Rannamõistatus” on 5 magnetiga reisimäng, mis sisaldab 48 mõistatust. Ülesanded algavad lihtsamast ja mida edasi, seda keerulisemaks läheb!
Mängus on sinu eesmärgiks leida üles asjad, mis on rannas kaotsi läinud! Lõpuks ometi suvi… päikese käes mõnulevad inimesed ja liivas mängivad lapsed… Aga selles melus on lihtne asju kaotada. Kas saad aidata lastel leida rajad sõprade ja mänguasjadeni, ilma et astuksid kellelegi peale? Aseta magnetiga tükid mängulauale õiges asendis, et luua radasid. Igal mõistatusel on ainult üks õige lahendus!
Mäng arendab loogilist ja ruumilist mõtlemist ning probleemilahendusoskusi.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 16,5 x 16 x 1 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301523277

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.