Tähtkujudega gloobus "SmartGlobe"

Tähtkujudega gloobus “SmartGlobe”

49,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Oregoni nutikas liitreaalsust kasutav päevase ja öise vaatega teaduslik gloobus muudab õpingud kahekordselt huvitavamaks!

Päeval näitab gloobus poliitilisi piire, ookeane ja meresid, riike ja pealinnu. Öösel saavad tulevased astronoomid kõigest ühe nupuvajutusega vaadata valgustatud tähtede ja planeetide kaarti. Gloobus on oma 88 tähtkujuga imeline toakaunistus, täiuslik lastele, kellele meeldib öine valgus.

Tahvelarvuti või nutitelefoni rakenduse abil saavad lapsed avada liitreaalsuse sisu – loomad, vaated, dinosaurused ja ilmaandmed! Samuti on väga põnev õppida tundma lippe ja lahendada põnevaid viktoriine. Mobiilirakenduse sisu on ajakohane ja uueneb pidevalt.

Toode töötab nii patareide jõul (3x 1,5  V AA patarei; komplektis kaasas) kui ka USB ühendusega (USB adapter ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 31 x 24 x 24 cm.
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi! Ei sobi alla 3-aastastele lastele, kuna sisaldab väikseid osi.

 

Tootekood: 4891475051606

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…