Science MAD! Gloobus

Science MAD! Gloobus

28,00 

Valgustusega gloobus, mille diameeter on 20 sentimeetrit. Gloobus kujutab poliitilist kaarti – riigid on välja toodud erinevate värvidega.

Laos

Kirjeldus

Valgustusega gloobus, mille diameeter on 20 sentimeetrit. Gloobus kujutab poliitilist kaarti – riigid on välja toodud erinevate värvidega. Riikide, pealinnade, ookeanide ja merede nimed on märgitud inglise keeles. Gloobus sobib tänu enda mahedale valgustusele ka öölambiks lapse magamistuppa!
Komplekt sisaldab gloobust, gloobuse alust ja juhendit.

Toode töötab 4 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 20 x 25 x 20 cm.
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060062145427

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…