Spark Jutukaardid kõne arenguks 2. osa

Spark Jutukaardid kõne arenguks 2. osa

36,00 

Spark Jutukaardid kõne arenguks 2. osa. Spark jutukaardid on disainitud aitamaks kaasa lapse kõne ja tõlgendusoskuste arengul. Kõne õppimise mäng lastele.

Laos

Kirjeldus

Spark jutukaardid on disainitud aitamaks kaasa lapse kõne ja tõlgendusoskuste arengul. Karbis on 8 komplekti kaarte, millel on kujutatud 8 erinevat lugu. Sättige kaardid lapsega koos õigesse järjekorda ja asuge jutustama. Laps saab kirjeldada piltidel toimuvat tegevust ning arutleda tegelaste käitumise üle. Harjutage piltide tõlgendamist ja erinevatele küsimustele (kes, kus, miks, millal jne) vastamist. Lõpuks proovige jutustada lugu mälu järgi, kaarte vaatamata.
Jutustamise käigus õpib laps analüüsima, võrdlema, järeldusi tegema, argumenteerima, põhjendama, küsimustele vastama ja pikki lauseid moodustama.
Komplekt sisaldab 48 jutukaarti, millel on kujutatud 8 erinevat lugu: tuulelohe lennutamine, poes käimine, uisutama minemine, remondi tegemine, iglu ehitamine, koogi küpsetamine, lennujaama minemine, loomapoe külastamine. Iga loo juures on inglise keeles märgitud küsimused, mida võiks lapsele esitada.

Sobib vanusele: 4+
Pakendid mõõdud: 12,5 x 12,5 x 10 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 860160001121

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…