Tegevuskaardid "56 nuputusülesannet reisi ajal"

Tegevuskaardid “56 nuputusülesannet reisi ajal”

13,50 

Tegevuskaardid “56 nuputusülesannet reisi ajal” on alati huvitavad! Pakis on 50 puhastatavat tegevuskaarti, mis pakuvad reisil olles nuputamist.

Laos

Kirjeldus

Kui kaugele maale reisida ei saa, siis Eestis ikka saab. Kui Tallinnast Võrru või Narvast Kuressaarde sõita, siis juba selle aja jooksul saab paarkümmend tegevuskaarti läbi mängida. Pakis on 50 puhastatavat tegevuskaarti, mis pakuvad reisil olles nuputamist. Saab mängida üksi ja hulgakesi. Rohkelt on tähelepanu- ja nuputamismänge, kujundmõistatusi, vihje- ja sõnarägastikke, labürinte ja salakirju. Sisaldab ka punktitabeli kaarti, mis hõlbustab duelle pidada.
Kaartidele saab joonistada komplektikuuluva vildikaga ja hiljem kaardid jälle ära puhastada. Nii saab korduvalt ja korduvalt nuputada!

Sobib vanusele: 7+
Pakendi mõõdud: 11,5 x 16 x 2,5 cm
Hoiatus! Toode ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4742667001520

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…