Teleskoop "Jupiter 70/700"

Teleskoop “Jupiter 70/700”

236,00 

Teleskoop “Jupiter 70/700”. Alumiiniumist teleskoobi komplekt tähevaatlusteks. Teleskoop on kvaliteetne ja sobib tähehuvilistele, kes soovivad alustada uue hobiga.

Laost otsas

Kirjeldus

Alumiiniumist teleskoobi komplekt tähevaatlusteks. Teleskoop on kvaliteetne ja sobib tähehuvilistele, kes soovivad alustada uue hobiga. Teleskoobil on ekvatoriaalne monteering, mis võimaldab sellega paremini taevas liikuda, selle tunnetamine tekib ajaga.
Maksimaalne suurendus on 140x, mis teeb väga hästi nähtavaks pinnadetailid Kuul ja planeedid Merkuurist Saturnini. 70 mm teeb nähtavaks ka süvaobjekte, nt heledamad galaktikad. 100x – 140x suurendusega näeb planetaarudusid.

Refraktor tüüpi teleskoobil on optikatoru, otsija (sihik), fokuseerimisnupp, monteering, okulaaride riiul, 3 okulaari (4,12,20 mm), 90-kraadine diagonaalprisma, kujutist pöörav lääts (1,5x) ja 6×25 pildinäidik.

Pakendi mõõdud: 92 x 27 x 18 cm.
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

NB! Teleskoopi saab tellida ainult kullerteenuse vahendusel või ise järele tulles.

Tootekood: 4007922144764

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.