Tuban lima valmistamine "Kineetiline liiv" XL

Tuban lima valmistamine “Kineetiline liiv” XL

22,00 

Tuban lima valmistamine “Kineetiline liiv” XL. Lima valmistamise komplekt. Sega kõik koostisosad kokku, et luua ise suur kogus tõeliselt efektset lima!

Laos

Kirjeldus

Kineetilise liivaga lima valmistamise komplekt, mis on laste suur lemmik. Sega kõik koostisosad kokku, et luua ise suur kogus tõeliselt efektset lima! Valminud lima on üllatavalt mõnusa tekstuuriga.
Komplektis on 500 ml PVA liimi, 250 ml aktivaatorit, 100 g kineetilist liiva, segamisspaatel ja plastanum lima hoidmiseks.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 16,5 x 26 x 7 cm
Hoiatus! Toode on keelatud alla 3-aastastele lastele, lämbumisoht! Hoiduda lima kokkupuutest juuste, vaiba ja tekstiilidega, raske eemaldada. Peale kasutamist pesta käed!

Tootekood: 5901087033972

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.