Ugears mehaaniline mudel "Kuulirada"

Ugears mehaaniline mudel “Kuulirada”

49,00 

Ugears mehaaniline mudel “Kuulirada”. Detailirohkel kuulirajal on kuulide jooksmiseks mitmeid põnevaid komponente nagu lehter, kiik ja lift.

Laos

Kirjeldus

Pane kokku tõeliselt efektne puidust kuulirada, mis pakub põnevust tundideks! Detailirohkel kuulirajal on kuulide jooksmiseks mitmeid põnevaid komponente nagu lehter, kiik ja lift. Pilkupüüdev mudel sobib hästi kaunistama sinu elutoa riiulit või kontorilauda. Ugears kuuliradasid saab omavahel ühendada: nii on võimalik luua eriti võimas ja keerukas rada. Omavahel on võimalik ühendada 2 või 4 kuulirada.
Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Komplekt sisaldab kõike, mida monteerimiseks vaja on. Kaasas on kasutusjuhend. Mudel on valmistatud looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest ja sellel on meeldiv puidu lõhn. Monteerimisprotsess on lõbus katsumus igale meistrimehele!

Detailide arv: 355
Kokkupanemiseks kuluv aeg: 8 h
Pakendi mõõdud: 38 x 17 x 3,5 cm
Lõpliku mudeli mõõdud: 29,5 x 27 x 27,5 cm

Sobib vanusele: 14+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820184121287

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.