Ugears Mehaaniline mudel "Roller"

Ugears Mehaaniline mudel “Roller”

31,00 

Ugears Mehaaniline mudel “Roller”. See mudel on küll kompaktne, kuid siiski uskumatult detailirohke ja elutruu.

Laos

Kirjeldus

Efektne puidust mootorratta mudel, mis sõidab vedru jõul! See mudel on küll kompaktne, kuid siiski uskumatult detailirohke ja elutruu. Valmis kujul mootorratast on võimalik reguleerida 2 erinevasse asendisse. Mootorratta saab panna sõitma vedru üles keerates ja sõidusuunda valides. Kui sõit on lõpetatud, saab ratta panna seisma kasutades tugijalga.
Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Komplekt sisaldab kõike, mida monteerimiseks vaja on. Kaasas on kasutusjuhend. Mudel on valmistatud looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest ja sellel on meeldiv puidu lõhn. Monteerimisprotsess on lõbus katsumus igale meistrimehele!

Detailide arv: 192
Kokkupanemiseks kuluv aeg: 4 h
Pakendi mõõdud: 38 x 17 x 3 cm
Lõpliku mudeli mõõdud: 14,5 x 6 x 11 cm

Sobib vanusele: 14+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820184121362

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.