4M Uksekella meisterdamise komplekt

4M Uksekella meisterdamise komplekt

11,80 

Pane ise kokku töötav uksekell!

Laos

Kirjeldus

Esimese uksekella leiutas Joseph Henry aastal 1831.

Kord olid ka sellised uksekellad, mida külaline pidi mündiga laadima. Need töötati välja hõivatud koduperenaiste jaoks, et peletada eemale soovimatuid müügimehi. Kutsutud külaline sai oma mündi sisenedes tagasi, kutsumata külalise münt läks aga heategevuseks.

Mõned inimesed, eriti teismelised, ei kasutagi tänapäeval enam uksekella – nad kirjutavad või helistavad, et on ukse taga!

See uksekella meisterdamise komplekt sisaldab: 1 – aluspaneel; 2 – kell; 3 – mähisekate; 4 – L-kujuline kate; 5 – patareikate; 6 – haamer; 7 – mähis; 8 – regulaatorikate; 9 – haamrihoidja; 10 – seibiga kruvi; 11 – kruvid (8 tk); 12 – regulaator; 13 – juhe metallrõngaga; 14 – pikk kruvi ja mutter; 15 – klemmikate (3 tk).

Lisaks läheb veel vaja komplekti mittekuuluvaid vahendeid: 2 x 1,5 V AA-patareid ja ristpeaga kruvikeerajat.
Meisterda kell juhendi järgi valmis ning riputa oma toa ukse kohale! Siis saab igaüks, kes soovib su tuppa siseneda, kellahelinaga sellest märku anda.

Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

Tootekood: 4893156033680

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.