Väljakaevamiskomplekt "Tyrannosaurus ja Carnotaurus"

Väljakaevamiskomplekt “Tyrannosaurus ja Carnotaurus”

34,00 

Komplekt on mõeldud selleks, et lapsed saaksid jäljendada paleontoloogi tööd kivististe väljakaevamisel. Kaevata tuleks kannatlikult nagu tõeline paleontoloog. Kogu tegevus võib võtta aega mõnest tunnist mõne päevani.

Laost otsas

Kirjeldus

Selle komplekti abil saad jäljendada paleontoloogi tööd kivististe väljakaevamisel! Komplektis on kaks suurt kivistist, millest kummagi seest leiad ühe dinosauruse skeleti osad. Need eelajaloolised hiiglased hukkusid kunagi väga ammu lahingut pidades ja nüüd on sinu ülesandeks nende skeletid välja kaevata ja kokku panna. Kaeva, kraabi ja puhasta kannatlikult nagu tõeline paleontoloog! Kogu protsess võib kesta paarist tunnist mõne päevani.
Komplekt sisaldab kahte kivistist, milles mõlemas on 12-osaline dinosauruse skelett, haamrit, peitlit, pintslit, kaitseprille ja juhendit.

Sobib vanusele: 6+
Pakendid mõõdud: 33 x 33 x 5 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4029753175540

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.