Värvimuutev keerisega lamp

Värvimuutev keerisega lamp

15,00 

See pisikeste mullidega täidetud värvimuutev lamp toob su tuppa imetabase värvide mängu ja vahvalt hoogsa keerise! Meeleolukal valgustil on värvimuutev LED lamp.

Laost otsas

Kirjeldus

See pisikeste mullidega täidetud värvimuutev lamp toob su tuppa imetabase värvide mängu ja vahvalt hoogsa keerise! Meeleolukal valgustil on värvimuutev LED lamp. Mahedate värvidega lamp näeb kõige efektsem välja hämaras ruumis.

Lamp töötab nii 3x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti) kui ka USB juhtmega (kuulub komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta korduvlaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Pakendi mõõdud: 25 x 8.5 x 8.5 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 8717278862415 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.