Vee peal põrkav pall "Waboba Originaal"

Vee peal põrkav pall “Waboba Originaal”

8,80 

ee peal põrkavad pallid on loodud mängulustiks ja aktiivseks ajaveetmiseks nii väikestele kui ka suurtele. Waboba – see on positiivne, aktiivne ja teadlik valik. Need pallid muudavad iga koha mänguväljakuks ja pakuvad SIIRAST MÄNGURÕÕMU.

Laos

Kirjeldus

Vee peal põrkavad pallid on loodud mängulustiks ja aktiivseks ajaveetmiseks nii väikestele kui ka suurtele. Waboba – see on positiivne, aktiivne ja teadlik valik. Need pallid muudavad iga koha mänguväljakuks ja pakuvad siirast mängurõõmu.
Original on pall, mis põrkab vees! See pall on algupärase palli täiustus koos uute mustrite ja ideaalsete põrkeomadustega.
Originaal pall põrkab vees väga kõrgele ja palju kordi. Kõige parem on vee peal põrkava palliga mängida meres või järves. Palli diameeter on 5,5 cm.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 5,5 x 5,5 x 5,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tähelepanu! Palun märkige soovitud toote värv (oranž, punane, roheline, helesinine, kollane, tumesinine) ostu lõpetamisel märkuste lahtrisse. Teie valitud värvi toote puudumisel asendame selle teise värviga.

Tootekood: 840001910706 , ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.