4M Veider robot

4M Veider robot

16,00 

Pane ise kokku see veider robot ja mine oma uue sõbraga vahvatele seiklustele! Kokkupanduna oskab robot kõndides enda käsi liigutata ja säravate LED-silmadega teerada valgustada.

Laost otsas

Kirjeldus

Valmista ise see veider robot ja mine oma uue sõbraga vahvatele seiklustele! Kokkupanduna oskab robot kõndides enda käsi liigutata ja säravate LED-silmadega teerada valgustada. Komplekt sisaldab detailset eestikeelset juhendit.

Toode töötab 2x 1,5 V AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 21  x 16,5 x 5,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156034359

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…