Virtuaalne lemmikloom

Virtuaalne lemmikloom

9,90 

Virtuaalne lemmikloom. Tamagotchi stiilis virtuaalne lemmikloom, mida kõikjal kaasas kanda! Vali endale meelepärane tegelane üle 30 erineva looma hulgast.

Laos

Kirjeldus

Tamagotchi stiilis virtuaalne lemmikloom, mida saad kõikjal kaasas kanda! Vali endale meelepärane tegelane üle 30 erineva looma hulgast, kelle eest hoolitsema hakkad. Sinu ülesandeks on toita, lõbustada, õpetada, ravitseda ja pesta enda lemmikut siis, kui see nendest soovidest teada annab. Lihtsalt vajuta vastavat nuppu ja tegelane ongi õnnelik! Kui loomakese soovide eest mitte hoolitseda, hakkab selle tervis halvenema. Ära unusta enda lemmiklooma igal õhtul magama saata!
Pisikest mängukonsooli saab kasutada võtmehoidjana.

Toode töötab 2 × LR44 patareide jõul (kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 9 x 16 x 2,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5023664002222 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.