4M Köögikeemia

4M Köögikeemia

14,50 

Vii läbi hämmastavaid eksperimente köögis leiduvate asjadega! Lõbus inspireeriv komplekt sisaldab juhiseid 6 just köögis läbiviidavale katsele.

Laos

Kirjeldus

Vii läbi hämmastavaid eksperimente köögis leiduvate asjadega! Lõbus inspireeriv komplekt sisaldab juhiseid 6 just köögis läbiviidavale katsele: äädikarakett, lauavulkaan, pulgakommitehas, köögidetektiiv, köögispioon ja puuviljapatarei.
Näiteks tekita ise elektrit kahvli ja tomatiga ning vaata kuidas lamp süttib. Lisaks leiad katsete selgitusi, miks ja kuidas need toimivad ning vahvaid ja kasulikke teadmisi.
Lisaks komplekti kuuluvatele vahenditele läheb vaja majapidamises leiduvaid asju: äädikas, söögisooda, punane toiduvärv, nõudepesuvahend, mõõtenõu, suhkur, pesulõksud, teelusikas, kahvlid, maisitärklis, mustsõstra/viinamarjamahla kontsentraat, sidrun.

Sobib vanusele: 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156032966

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.