Voolimismass "Jäätis"

Voolimismass “Jäätis”

4,00 

See limale sarnanev lõhnav voolimismass on täis üllatusi! Mängides voolimismassiga segunevad omavahel kõik pakendis olevad värvid üheks imeliseks tooniks — millise värvi saad sina kokku?

Laost otsas

Kirjeldus

See limale sarnanev lõhnav voolimismass on täis üllatusi! Mängides voolimismassiga segunevad omavahel kõik pakendis olevad värvid üheks imeliseks tooniks — millise värvi saad sina kokku? Lisaks sellele on igal voolimismassil omapärane meeldiv lõhn. Voolimismassiga on ka kaasas plastikust kujuke.
Voolimismass on valmistatud loodussõbralikest koostisosadest ja see on mängimiseks täiesti ohutu. Säilitada õhukindlalt. Kui soovid voolimismassile elastsust lisada, võib sellesse segada paar piiska vett.

Tähelepanu! Toote värvi saadame juhusliku valiku alusel. 

Pakendi mõõdud: 15 x 25 x 2.5 cm.
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820199474941

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.