Põrkepall "Waboba MoonShine" erinevad värvid

Põrkepall “Waboba MoonShine” erinevad värvid

9,30 

Laos

Kirjeldus

Põrkepall Moonshine ehk Kuusära on loodud kõval pinnasel põrgatamiseks. Põrkepall on mõnusast kummisest materjalist ja palli pinnal on kraatrid – just nii nagu kuulgi. Siit tuleb ka palli nimi Moon ehk Kuu. Kui pall põrkab täpselt lohukesele, kostub kõrvu paitav popsatav heli. Proovi Waboba mõnusaid kummiseid põrkepalle ja sa oled nende super põrgete lummuses. See pall on loodud aktiivseks ajaveetmiseks õues. Palli on tore niisama üksi põrgatada, trikiviskeid välja mõelda ja oma osavust treenida või siis koos sõpradega mängida.
Kuusära teeb eriliseks palli sees olev valgustus. Valgus süttib palli põrkumisel kõva pinnaga ja see jääb põlema 7 sekundiks. Head ööd päikesepaiste ja tere kuusära!
Mängi pimedas, sest Waboba Moonshine’ga on igal ööl täiskuu. See pall on klassikalisest Moon pallist veidi väiksem aga valgusaastate võrra säravam!
Saadaval 3 erinevat värvi: sinine, oranž, kollane.

  • Põrgatades süttib valgus
  • Valgus põleb 7 sekundit
  • Super kõrgete põrgetega pall
  • Palli sees on patarei, mis ei ole vahetatav
  • Palli diameeter on 6 cm

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 6 x 6 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 840001932524 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…