Lauamängud

Näitan kõiki 50 tulemust

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan kõiki 50 tulemust

Lauamängud lastele, peredele ja täiskasvanutele leiad AHHAA Teaduspoest! Mis saab olla veel toredam kui sõprade või pereliikmetega võtta käsile mõni vahva lauamäng ja veeta üheskoos üks unustamatu õhtu, hommik või nädalavahetuse pärastlõuna? Mängimine, nuputamine ja strateegiate leidmine on ideaalne viis ühise aja veetmiseks. Ühine tegevus toob mängukaaslased teineteisele lähemale ning põnevad lauamängud garanteerivad mängulusti, naeru ja närvikõdi tundideks.

Meie valikust leiad lauamängud lastele, mis on arendavad, aga ka muidu lõbusad. Ideaalne võimalus õppimiseks ja arenemiseks! Laua- ja kaardimängud lastele aitavad arendada loogikat, ruumilist mõtlemist ja loovust. Pereliikme või sõbraga koos mängides arenevad lapse meeskonnatöö- ja suhtlemisoskused. Lisaks sellele aitavad laste lauamängud õppida pere noorematel liikmetel elulisi teadmisi reeglite järgimise ning võitmise ja kaotamise kohta. Lapsele sobiva lauamängu valimisel jälgi toodete juurde märgitud soovitatud vanusepiiranguid!

Kui aga otsid mänge, mis sobivad üksinda mängimiseks ja nuputamiseks või autosõidu põnevamaks muutmiseks, viska pilk peale Smart Games mängudele. Nende seast leiad põnevaid mänge, mida saad mängida üksinda ja millede lahendamine pakub üha keerulisemaks minevate mõistatuste tõttu tohutut närvikõdi. Kui juhtub, et jääd hätta, kutsu sõber appi!

Meie valikust leiad ka keerumisemaid lauamänge, mis pakuvad pinget teismelistele ja täiskasvanutele. Parimad lauamängud on sellised, mis panevad proovile su loovuse, loogilise mõtlemise ja meeskonnatöö oskused ning pakuvad võimalust seltskonnas lõbusalt aega veeta.

Vali enda lemmikud AHHAA Teaduspoest!