4M Haldja lambi valmistamine

4M Haldja lambi valmistamine

17,00 

4M Haldja lambi valmistamine. Mahedates toonides haldja lamp sobib suurepäraselt kasutamiseks öölambina või meeleoluvalgustina hämaras toas.

Laost otsas

Kirjeldus

Valmista ise haldja lamp, mis toob maagilise meeleolu igasse tuppa! See kaunis lamp peidab endas haldja siluetti, mis hõljub lummavas valguse mängus. Väiksed LED tuled vahelduvad 6 erineva värvi vahel.
Laps saab komplekti kuuluvate vahendite abil luua just sellise kujundusega lambi nagu talle meeldib. Mahedates toonides haldja lamp sobib suurepäraselt kasutamiseks öölambina või meeleoluvalgustina hämaras toas.
Valmis kujul lambi kõrgus on ligikaudu 17 cm.
Komplekt sisaldab 5 tulekesega patareidel töötavat valgusketti, tühja lambipirni, kleepse, sädelust, liimi, pintslit, paberit ja juhendit.

Toode töötab 2x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 18 x 9,5 x 25 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156047724

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…