4M Käsitöö komplekt

4M Käsitöö komplekt

33,00 

Suur komplekt sisaldab lihtsasti kasutatavaid tööriistu ja detailseid juhendeid, et iga algaja käsitööhuviline saaks ise lõngast valmistada toredaid esemeid.

Laos

Kirjeldus

Õpi kuduma ja heegeldama selle 4M käsitöö komplekti abil! Suur komplekt sisaldab lihtsasti kasutatavaid tööriistu ja detailseid juhendeid, et iga algaja käsitööhuviline saaks ise lõngast valmistada toredaid esemeid. Komplekti kuuluvate vahendite abil on võimalik teha kootud liblikas, sall ja väike käekott ning heegeldada tassialused, laualinik ja väike kott. Kasutades komplekti kuuluvaid värvikirevaid lõngu on võimalik luua tõeliselt vahvaid ja ainulaadseid esemeid. See on suurepärane kingitus noorele käsitööhuvilisele!
Komplekt sisaldab ka detailset eestikeelset juhendit.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 28 x 37,5 x 8 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ja kemikaale ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156055392

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…