4M Kosmose avastamise komplekt

4M Kosmose avastamise komplekt

33,00 

Praktiline ja põnev kosmose avastamise komplekt, mis sisaldab mitmeid põnevaid tegevusi noorele astronoomia huvilisele! Komplekt sisaldab eestikeelset juhendit.

Laos

Kirjeldus

Praktiline ja põnev kosmose avastamise komplekt, mis sisaldab mitmeid põnevaid tegevusi noorele astronoomia huvilisele! Komplektikuuluvate vahenditega on võimalik kokku panna ja värvida pimedas helendav Päiksesüsteemi mudel ning valmistada projektor, mille abil saab vaadata 12 põnevat kosmoseteemalist slaidi enda lael või seinal. Lisaks on kaasas suur Päiksesüsteemi kujutav plakat (59 x 24 cm) ja 40 pimedas helendavat tähte. See on suurepärane kingitus väiksele kosmose sõbrale!
Komplekt sisaldab eestikeelset juhendit.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 29 x 6,5 x 6,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156055378

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…