4M Keskkonnateaduse avastamine

4M Keskkonnateaduse avastamine

47,00 

Keskkonnateaduse avastamise komplekti abil saad tunda end tõelise teadlasena ja õppida ning areneda mängulisel moel! Komplektis on vahendid 42 katse läbi viimiseks.

Laost otsas

Kirjeldus

Keskkonnateaduse avastamine on imeline teaduskatsete komplekt, millega ümbritseva maailma avastamine põnevaks muuta. Õpi kliimamuutuste, ilma ja kasvuhooneefekti kohta, filtreeri ja puhasta vett või istuta taimi. Komplekt sisaldab vajalikke materjale et viia läbi 42 arendavat katset. Iga katse jaoks on kaasas kaart, millelt leiad juhendi, seletuse ja põnevaid fakte katse kohta.
Tunne end tõelise teadlasena ja muuda õppimine mänguliseks. Komplekti abil saad õppida lõbusal viisil teaduse põhitõdesid.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 38 x 28 x 8cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156017208

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…