4M Robot-rändur

4M Robot-rändur

21,00 

See nutikas rändur-robot liigub ringi päikesepaiste jõul. Kui päikest ei ole, võid robotiliikuma panna ka patareide toitel.

Laos

Kirjeldus

Ehita selle komplekti abil endale ise päiksepaneeliga robot-rändur! See nutikas robot saab ringi liikuda vaid päikesepaiste jõul!  Kui aga päike ei paista, ära muretse – võid roboti liikuma panna ka patareide toitel. Nii saad koos enda ehitatud uue kaaslasega iga päev minna uutele põnevatele seiklustele!

Toode töötab 2x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Pakendi mõõdud: 27 x 20 x 6 cm
Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156034175

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.