4M Lumekerade valmistamine

4M Lumekerade valmistamine

13,00 

4M Lumekerade valmistamine. Selle komplekti abil saab ise valmistada 3 kaunist lumekera, kuhu on peidetud hulgaliselt sädelust ja värviline vikerkaar!

Laos

Kirjeldus

Selle komplekti abil saab ise valmistada 3 kaunist lumekera, kuhu on peidetud hulgaliselt sädelust ja värviline vikerkaar! See käsitöö projekt on imelihtne ja seepärast sobib hästi ka noorematele meisterdamise huvilistele. Lihtsalt kinnita plastikust kerasse vikerkaar, täida kera pipeti abil veega, lisa sädelus ja sulge kork. Lumekera saad väljastpoolt kaunistada komplekti kuuluvate kleepsudega. Komplekti kuuluvate vahenditega saab valmistada 3 erinevat lumekera. Lumekera kõrgus on 6 cm.
Komplekt sisaldab 3 plastikust lumekera, 3 vikerkaart, kleepse, pipetti, biolagunevat sädelust ja eestikeelset juhendit.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 25 x 18 x 6,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156047953 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.