Cubika nöörimäng "Autod"

Cubika nöörimäng “Autod”

15,50 

Nöörimäng värviliste piltidega klotside järjestamiseks. Mäng aitab lapsel arendada peenmotoorikat ning loogilist mõtlemist.

Laos

Kirjeldus

Nöörimäng värviliste piltidega klotside järjestamiseks. Et lapsel oleks klotse lihtsam üksteise kõrvale pikkida, on nööri otsas puidust pulk. Komplektis on 12 klotsi ja 8 tegevuskaarti, millel klotside paigutamise järjekord ette näidatud.

Cubika mänguasjad on valmistatud ökoloogiliselt puhastest materjalidest ja on lastele täiesti ohutud. Tootmiseks kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga puitu, mis on kasvatatud ökoloogiliselt puhtas Karpaatide piirkonnas. Kõik mänguasjad on värvitud vesipõhiste värvide abil, mis on toodetud vastavalt Saksa uuenduslikule tehnoloogiale.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 25.5 x 12.5 x 3 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ja nööri (lämbumisoht) ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4823056514316

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…