Cubika nöörimäng "Päkapikud"

Cubika nöörimäng “Päkapikud”

15,50 

Nöörimäng värviliste piltidega klotside järjestamiseks. Mäng aitab lapsel arendada peenmotoorikat ning loogilist mõtlemist.

Laos

Kirjeldus

Nöörimäng värviliste piltidega klotside järjestamiseks. Nööri otsas on puidust pulk, et lapsel oleks klotse lihtsam nööri otsa ajada. Komplektis on 12 klotsi ja 8 tegevuskaarti, millel on klotside paigutamise järjekord ette näidatud.

Cubika mänguasjad on valmistatud ökoloogiliselt puhastest materjalidest ja on lastele täiesti ohutud. Tootmiseks kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga puitu, mis on kasvatatud ökoloogiliselt puhtas Karpaatide piirkonnas. Kõik mänguasjad on värvitud vesipõhiste värvide abil, mis on toodetud vastavalt Saksa uuenduslikule tehnoloogiale.

Sobib vanusele: 18kuud +
Pakendi mõõdud: 12 х 26,5 х 3 cm

Tootekood: 4823056513654

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…