Brainstorm Hääle muutja ruupor

Brainstorm Hääle muutja ruupor

17,00 

Hääle muutja ruupor, mis pakub lastele lõbu tundideks. Salvesta enda kõne või kasuta fantastilisi heliefekte! Ruuporil on 8 erinevat heliefekti.

Laost otsas

Kirjeldus

Tõeliselt vahva häält muutev ruupor, mis pakub lastele lõbu tundideks. Salvesta enda kõne või kasuta fantastilisi heliefekte!
Ruuporil on 8 erinevat heliefekti, mille abil saad enda hääle muuta kajavaks, aeglasemaks, kiiremaks, madalamaks, kõrgemaks, piiksuvaks või panna end kõlama nagu erinevad robotid. Salvestamise funktsiooni abil on võimalik enda kõne lindistada ja korduvalt taasesitada. Sobib hästi sõpradega koos mängimiseks ja lõbutsemiseks!
Komplekt sisaldab eestikeelset juhendit.

Toode töötab 2x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 15 x 19 x 7 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060122735308

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…