Discovery Hõljuv jalgpall

Discovery Hõljuv jalgpall

27,00 

Palli saab lüüa täpselt nagu tavalist jalgpalli, et sööta see otse väravasse. Muuda ükskõik milline põrandapind enda isiklikuks jalgpalliväljakuks!

Laost otsas

Kirjeldus

Mängi ohutult jalgpalli kodus ja tubastes tingimustes selle hõljuva jalgpalliga. Mängu muudavad eriti vägevaks palli küljes olevad värvilised LED-tuled — mängi kasvõi õhtuni! Palli saab lüüa täpselt nagu tavalist jalgpalli, et sööta see otse väravasse. Muuda ükskõik milline põrandapind enda isiklikuks jalgpalliväljakuks!
Komplekti kuulub õhupadjal hõljuv jalgpall ja kaks väravat.

Toode töötab 4 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 25 x 36 x 10 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088052718

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…