Bresser Junior Mikroskoop 40x–640x

Bresser Junior Mikroskoop 40x–640x

55,00 

Bresser Junior Mikroskoop 40x–640x suurendusega mikroskoop on lihtsasti käsitletav ja sobib hästi ka algajatele. Avasta uus maailm Junior Mikroskoobiga!

Laos

Kirjeldus

Avasta uus maailm Bresser Junior Mikroskoobiga! 40 x–640 x suurendusega mikroskoop on lihtsasti käsitletav ja sobib hästi ka algajatele. See on ideaalne sissejuhatus mikroskoopiamaailma!
Mikroskoobil on 3 erineva suurendusega objektiivi (4x, 10x, 40x) ning 10 – 16x suurendusega zoom-okulaar. Seega on võimalik proove vaadelda vahemikus 40x – 640x suurendusega.
Mikroskoop on altpoolt valgustatav patareide (2 x AA) jõul töötava LED-lambi abil. Altpoolt valgustades on mugav vaadelda õhukest ja läbipaistvat proovimaterjali. Sobiva valguse tooni saab valida erinevate värvifiltrite hulgast.
Komplekti kuulub nutitelefoni statiiv – nii saad enda uuritavast materjalist teha mugaval viisil pilte ja videoid, et neid suuremalt ekraanilt uurida ning ka teistega jagada!
Mikroskoobi korpus on valmistatud vastupidavast plastikust.

Mikroskoobi komplekt sisaldab:

  • Mikroskoop
  • Nutitelefoni statiiv
  • Ettevalmistatud preparaadid
  • Klaasist alused ja katted
  • Tööriistade komplekt preparaatide valmistamiseks
  • 2x AA patareid

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 17,5 x 30 x 16
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4007922053578 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.