Brainstorm Gloobus "Maa ja tähtkujud"

Brainstorm Gloobus “Maa ja tähtkujud”

63,00 

Brainstorm Gloobus “Maa ja tähtkujud”. „Kaks ühes“ gloobusel on päevane vaade maakerale ja öine vaade tähistaevale.

Laos

Kirjeldus

„Kaks ühes“ gloobusel on päevane vaade maakerale ja öine vaade tähistaevale. Sea lüliti tööasendisse ON. Valgusesensor lülitab automaatselt sisse LED-valgustuse, kui tuba pimeneb.

Päeval esitab 22,8 cm läbimõõduga gloobus riikide poliitilisi piire ja geograafilisi tunnuseid nagu jõed ja järved. Pealinnu märgistab täheke ja näidatud on ka teised suuremad linnad. Gloobuse mõõtkava on 1: 56 000 000.
Öösel esitab valgustatud taevakaart tähtkujusid nende ladina- ja ingliskeelsete nimetustega ja ka tähtsamaid tähti nagu Siirius ja Veega.
Toode töötab patareidega. Patareid ei sisaldu komplektis. Gloobusega ei ole toiteadapterit kaasas, kuid vajalik juhtmepesa on olemas. Kui soovid lisada tootele toiteadapteri, siis leiad selle kohta vajaliku info kaasas olevast tootejuhendist.

Toode töötab 4 x LR14 patareide jõul (ei kuulu komplekti).

Sobib vanusele: 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

 

Tootekood: 5060122731072

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…