4M Detektiivi komplekt

4M Detektiivi komplekt

13,50 

Tunne end tõelise detektiivina viies läbi komplektikuuluvate vahenditega põnevaid tegevusi.

Laos

Kirjeldus

15. sajandil avastas üks arst, et ei ole olemas kaht täpselt samasugust sõrmejälge. Need annavad äärmiselt täpseid vihjeid inimese tuvastamiseks. Sinu sõrmejäljed ei muutu iial, sõltumata vanusest. Uuri oma sõrmejälgi suurendusklaasi abil ning vaata, kas leiad paari, mis on täpipealt sarnane. Samuti võid uurida oma varvast, jala, käelaba, huuli jms. Mis sa arvad, kas neil on sarnased mustrid sõrmejälgedega?

Kuidas teha oma detektiivi ID-kaarti? Kuidas leida varjatud sõrmejälgi ning tuvastada nende omanikku? Või luua sõrmejälgede andmebaas kasutades erinevaid tehnikaid? Kõik see on nii  salapärane ja lahe! Tunne end tõelise detektiivina viies läbi komplektikuuluvate vahenditega põnevaid tegevusi.

Sobib vanusele: 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

Tootekood: 4893156032485

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.