Discovery Mindblown Gloobus "Päev ja öö"

Discovery Mindblown Gloobus “Päev ja öö”

47,00 

See kahe režiimiga gloobus on uudne ja eriline versioon klassikalisest maakera mudelist. Sellel on sees valgusandur, mille järgi käivitub kas päeva või öö režiim, vastavalt ruumi valgustasemele.

Laost otsas

Kirjeldus

See kahe režiimiga gloobus on uudne ja eriline versioon klassikalisest maakera mudelist. Sellel on sees valgusandur, mille järgi käivitub kas päeva või öö režiim vastavalt ruumi valgustasemele. Valges ruumis kujutab gloobus poliitilist kaarti, märgitud on riigid, osariigid, suuremad linnad, kontinendid ja veekogud.  Nimed on märgitud inglise keeles. Kui aga toas läheb pimedaks, aktiveerub öö režiim ja gloobuse sees süttivad efektsed värvimuutvad LED-tuled, mis tähistavad populatsioonisagedust. Tihedamalt asustatud piirkonnad helendavad kaardil erksamalt. Gloobus sobib suurepäraselt lapse magamistuppa öökapile!

Toode töötab 4 x C-tüüpi patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 20 x 25 x 20 cm.
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088047707

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…