Discovery Mindblown Hõljuv rong

Discovery Mindblown Hõljuv rong

39,00 

Selle Discovery komplekti abil saad tunda end tõelise mehhaanikuna, pannes ise kokku rööbastel hõljuva elektromagnetilise rongi! Toode koosneb rohkem kui 150 erinevast detailist.

Laos

Kirjeldus

Selle Discovery komplekti abil saad tunda end tõelise mehhaanikuna, pannes ise kokku rööbastel hõljuva elektromagnetilise rongi! Toode koosneb rohkem kui 150 erinevast detailist ja nende monteerimine nõuab täpsust ning kannatlikkust. Kuid see on kogu vaeva väärt — monteerimise käigus saad õppida palju põnevat magnetite ja füüsika kohta ning tulemuseks on tõeliselt vahva futuristlik rongi mudel.
Komplekt sisaldab kõike vajalikku hõljuva rongi mudeli ehitamiseks. Rong töötab USB-juhtme abil taaslaetava patarei jõul (kuulub komplekti).

Sobib vanusele: 14+
Pakendi mõõdud: 31.5 x 38 x 7 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088035803

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.