Discovery Mindblown Tähtkujude projektor

Discovery Mindblown Tähtkujude projektor

25,00 

Valmista ise selle Discovery komplekti abil tähtkujude projektor, et tuua tähistaevas enda tuppa! Komplektis on 41 osa, mille abil on võimalik kokku panna päris enda planetaariumi mudel.

Laos

Kirjeldus

Valmista ise selle Discovery komplekti abil tähtkujude projektor, et tuua tähistaevas enda tuppa! Komplektis on 41 osa, mille abil on võimalik kokku panna päris enda planetaariumi mudel. Monteerimise protsess on lihtne ja lõbus ning tulemuseks on tõeliselt efektne tähtkujude projektor, mille abil saad vaadelda tähti enda laes ja seintel!
Komplekt sisaldab kõike vajalikku tähtkujude projektori ehitamiseks ja detailset juhendit.

Toode töötab 2x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 27 x 27 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088047967 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…