Discovery Tähevalguse latern

Discovery Tähevalguse latern

29,00 

See latern on tõeliselt eriline, kuna sellel on lisaks tavalisele 4 LED-lambiga laternale ka sisse ehitatud tähistaeva projektor.

Laos

Kirjeldus

See latern on tõeliselt eriline, kuna sellel on lisaks tavalisele 4 LED-lambiga laternale ka sisse ehitatud tähistaeva projektor. Kasuta kosmilist projektorit, et veeta meeleolukas õhtu siseruumis tähti vaadeldes või haara latern kaasa seikluslikkudele matkadele. See kaks-ühes toode on suurepärane kingitus uudishimulikule ja seiklushimulisele lapsele.

Toode töötab 4 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 15 x 28 x 15 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088048858

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…