Gloobus Maa päeval, Maa öösel

Gloobus Maa päeval, Maa öösel

55,00 

Laost otsas

Kirjeldus

„Kaks ühes“ gloobuselt näed maakera nii päevavalguses kui ka öiste linnatuledega. Sea lüliti tööasendisse ON. Kui toas pimeneb, läheb valgussensor automaatselt üle LED-valgustusele. LED-tuled muudavad värvust.  Päeval esitab 22,8 cm läbimõõduga gloobus riikide poliitilisi piire ja geograafilisi tunnuseid nagu jõed ja järved. Pealinnu märgistab täheke ja näidatud on ka teised suuremad linnad. Gloobuse mõõtkava on 1:56 000 000.  Öösel näitab valgustatud gloobus tulesid maakera tihedamini asustatud piirkondades, nii nagu need paistavad kosmosest.
Toode töötab patareidega. Patareid ei sisaldu komplektis. Gloobusega ei ole toiteadapterit kaasas, kuid vajalik juhtmepesa on olemas. Kui soovid lisada tootele toiteadapteri, siis leiad selle kohta vajaliku info kaasas olevast tootejuhendist.

Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060122731430

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.