Elektrooniline trummimatt

Elektrooniline trummimatt

12,00 

Selle pehme trummimati abil saab algaja trummar enda kätt harjutada! Matt teeb nelja erinevat trummikomplektile omast häält.

Laost otsas

Kirjeldus

Selle pehme trummimati abil saab algaja trummar enda kätt harjutada! Matt teeb nelja erinevat trummikomplektile omast häält. Kui oled mängimise lõpetanud, saad mati rulli keerata. Nii on instrument tõeliselt kompaktselt pakitud, et saaksid seda endaga igale poole kaasa võtta või siis mugavalt hoiustada!
Trummimati sees on väike sisseehitatud kõlar, mis klahve vajutades vastavat häält teeb.

Toode töötab 3 x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Pakendi mõõdud: 30 x 3.5 x 30 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 8717278865072

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.