Grööni hüljes

Grööni hüljes

9,80 

Grööni hüljes pehme mänguloom. Mänguloomad on valmistatud vastupidavatest materjalidest ja võimalikult pärisloomale sarnase disainiga.

Laos

Kirjeldus

Aita lapsel avastada ettekujutuse metsikut maailma Wild Republicu pehmete mänguloomadega! Mänguloomad on valmistatud vastupidavatest materjalidest ja võimalikult pärisloomale sarnase disainiga. Need kvaliteetsed mänguloomad on loodud kestma, on turvalised ja sobivad mängimiseks juba esimesest eluaastast. Mängimine arendab lapse kujutlusvõimet ja fantaasiat.
See mänguloom on valmistatud ümbertöödeldud plastpudelitest.

Looma mõõdud: 15 x 9 x 15 cm
Hoiatus! Enne alla 3-aastasele lapsele andmist eemaldada tootelt väikesed plastikosad ja sildid. Tootele on lubatud õrn käsipesu seebiga. Mitte pesta või kuivatada masinas!

Tootekood: 092389278866

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.