HexBug Nano Mänguväli Nano Playground

HexBug Nano Mänguväli Nano Playground

34,00 

HexBug Nano Mänguväli Nano Playground. HexBug Nano putukas on väike vibratsiooni abil liikuv mikrorobotiline olend. Robotil on 12 fikseeritud jalga.

Laost otsas

Kirjeldus

Pane kokku see vahva HexBug Nano Mänguväli ja lõbu jätkub tundideks! Ehita putukatele tunneleid, teid ja labürinte ning jälgi nende lustakat sibamist!
HexBug Nano putukas on väike vibratsiooni abil liikuv mikrorobotiline olend. Robotil on 12 fikseeritud jalga, mille abil navigeerib see läbi ka kõige keerukamad labürindid. Teel oleva objektiga kokkupuutel vahetab putukas suunda. HexBug Nano Flash putukad on varasemast kaks korda kiiremad ja nende küljes on värvilised tuled – võid mängida ka hämaras ruumis!
Komplekt sisaldab: 2x Nano putukas, Nano Flash putukas, 31x mänguvälja ehitusdetail.

Nano putukad töötavad patareide jõul (kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 33 x 42 x 8 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikeseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648071221

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.