BRESSER Junior Koduplanetaarium

BRESSER Junior Koduplanetaarium

115,00 

BRESSER Junior Koduplanetaarium. Multifunktsionaalne koduplanetaarium tähistaeva ja tähtkujude vaatlemiseks. Integreeritud mootoriga planetaarium projekteerib sinu seinale või lakke 8000 taevakeha.

Laos

Kirjeldus

Multifunktsionaalne koduplanetaarium tähistaeva ja tähtkujude vaatlemiseks. Integreeritud mootoriga planetaarium projekteerib sinu seinale või lakke 8000 taevakeha, mille asendit saab reguleerida vastavalt hetkelisele kuupäevale ja kellaajale. Suunatud taevapilt liigub ja näitab isegi langevaid tähti!
Planetaarium projekteerib 1.6  x 2.1 m ala 2 m ulatuses ja selle pilti on võimalik mugavalt fokusseerida nuppu keerates. Seadmel on energiasäästlik LED-valgustus.
Komplekt sisaldab koduplanetaariumit, 2 projektori slaidi, patareisid ja eestikeelset juhendit.

Toode töötab 3 x AA patareide jõul (kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 24 x 22.5 x 21 cm.
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

Tootekood: 4007922153360

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.