HexBug VEX Robotics Kiirtulemasin

HexBug VEX Robotics Kiirtulemasin

54,00 

HexBug VEX Robotics Kiirtulemasin. Komplekt sisaldab 8x kummist otsaga noolt ja 275+ detaili, et panna kokku võimas seadeldis.

Laos

Kirjeldus

Pane paika sihtmärk, sihi ja saada nooled teele omaenda kokkupandud lennutusseadeldisega. Komplekt sisaldab 8x kummist otsaga noolt ja 275+ detaili, et panna kokku võimas seadeldis.

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas töötavad tööstuslikud robotid? Need robotid, mis panevad tootmisliinil kokku keerukaid masinavärke? Nüüd saad nende keerukate robotite müsteeriumi lahendada ja samasuguse täitsa ise kokku panna.
HEXBUG usub, et robootikamänguasjad õpetavad lastele praktilisi loodus- ja täppisteaduste põhimõtteid.
VEX Robotics Robotic Arm’il on kaks erinevat ülesehitust, et lõbu oleks laiemalt! Kõik Motorized Robotic Arm’i ehitusjupid sobivad kokku haridusliku VEX IQ juppidega.

Toode vastab CPSIA standarditele.

Vajab töötamiseks 3 C/LR14 patareid (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 14+
Pakendi mõõdud: 25 x 30 x 6.5 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648061086

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.