Imeline Mustkunstikomplekt 100 trikki

Imeline Mustkunstikomplekt 100 trikki

29,00 

Komplekti kuuluvate kvaliteetsete maagiatarvikute ja lihtsa juhise abil on võimalik õppida, harjutada ja omandada 100 erinevat võlutrikki!

Laos

Kirjeldus

Komplekti kuuluvate kvaliteetsete maagiatarvikute ja lihtsa juhise abil on võimalik õppida, harjutada ja omandada 100 erinevat võlutrikki! Haara enda võlukepp ja valmistu publikut hämmastama! Komplekt sobib ka noorematele mustkunstihuvilistele.
Mõne triki läbiviimiseks võib vaja minna komplekti mittekuuluvaid vahendeid nagu niit, pliiatsid, paberitükk, lusikas vms.
Komplekti kuulub detailne eestikeelne juhend iga mustkunstitriki omandamiseks ning mustkunstitarvikud. Juhendavad videod on leitavad veebis.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud:
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060062145601

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…