Joonistuskriidid 6 tk

Joonistuskriidid 6 tk

4,50 

Joonistuskriidid 6 tk metalne. Joonistuskriidid on äärmiselt mitmekülgsed ja neid saab kasutada erinevatel pindadel: paber, kartong, lõuend, puit, joonistustahvel ja klaas!

Laos

Kirjeldus

Paint POP joonistuskriidid on ideaalsed kunstivahendid pisikesele lapsele! Suured liimipulgakujulised kriidid on mugavad ning tagavad selle, et tööpind ja kunstniku käed jäävad puhtaks. Joonistuskriidid on äärmiselt mitmekülgsed ja neid saab kasutada erinevatel pindadel: paber, kartong, lõuend, puit, joonistustahvel ja klaas! Klaasilt ja joonistustahvlilt saab värvi eemaldada niiske lapiga. Värvipulgad on kompaktsed, puhtad, kaasaskantavad, kiiresti kuivavad ja suurepärase katvusega.
Komplekt sisaldab 6 metalset tooni joonistuskriiti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 14 x 2,5 x 12 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060062145540

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…