Joonistuskriitidega loomekomplekt

Joonistuskriitidega loomekomplekt

17,50 

Laos

Kirjeldus

Joonistuskriitidega loomekomplekt on suurepärane valik noorele kunstnikule! Komplekti kuulub kahepoolne joonistustahvel ja eriti mõnusad joonistuskriidid. Tahvli ühele poolele saab kinnitada A4 paberi ning teisel poolel on valge sile pind, millele saab otse joonistuskriitidega joonistada ja tahvlilapiga neid kustutada.
Paint POP suured liimipulgakujulised kriidid on mugavad ning tagavad selle, et tööpind ja kunstniku käed jäävad puhtaks. Joonistuskriidid on äärmiselt mitmekülgsed ja neid saab kasutada erinevatel pindadel: paber, kartong, lõuend, puit, joonistustahvel ja klaas! Klaasilt ja joonistustahvlilt saab värvi eemaldada niiske lapiga. Värvipulgad on kompaktsed, puhtad, kaasaskantavad, kiiresti kuivavad ja suurepärase katvusega.
Komplekt sisaldab kahepoolset joonistustahvlit, 6 joonistuskriidi pulka, 10 A4 paberilehte ja tahvlilappi.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 34,5 x 34,5 x 7,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikeseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060062145687 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…