4M Kilekotikoll

4M Kilekotikoll

6,80 

Laost otsas

Kirjeldus

Tee kõikidest oma kasutatud ja liigsetest kilekottidest ökoprojekt! Muuda kilekotid lahedateks koletisnukkudeks või vahvaks kodukaunistuseks. Et koll tuleks kohev ja värviline, on parem kasutada õhukesi ja erivärvilisi kilekotte.

Komplekt sisaldab: šabloonid kolli kehaosade jaoks, traat, kõrred, jupp nööri, liikuvad silmad, puidust helmed, kahepoolne kleeplint, juhised. Sellest materjalist piisab kahe koletise tegemiseks. Kahe kolli tegemiseks on sul vaja umbes 30 kilekotti ja 4 pudelikorki. Võid panna tööle ka oma kujutlusvõime ning valmistada  uusi kolle mistahes kodus leiduvatest materjalidest – valmista kolli käed kõrtest või lõika talle papist kehaosad või kasuta traadi asemel nööri, kõik see on võimalik. Lõpuks kinnita kolli käte ja jalgade külge nöörid, need seo omakorda kahe kõrre külge, mille abil saad nööre liigutada ning etendus kilekotikolliga peaosas võib alata.

Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Toodetud Hiinas.

Tootekood: 4893156045805

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.