4M Roboti pea

4M Roboti pea

Original price was: 16,00 €.Current price is: 11,20 €.

Komplekt motoriseeritud roboti pea ehitamiseks. Roboti silmad liiguvad veidi hirmutavalt paremale ja vaskaule ning tema lõuad avanevad ja sulguvad.

Laos

Kirjeldus

Komplekt motoriseeritud roboti pea ehitamiseks. Roboti silmad liiguvad veidi hirmutavalt paremale ja vaskaule ning tema lõuad avanevad ja sulguvad. Komplektis on kõik vajalik roboti ehitamiseks ja põhjalik eestikeelne juhend.

Toode töötab 2x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 27.5 x 20.5 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156034120 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…