Kineetilise liiva komplekt "Rand"

Kineetilise liiva komplekt “Rand”

21,50 

Kineetiline liiv lõbusaks käeliseks tegevuseks! Kineetiline liiv on hästi vormitav ja hoiab enda kuju. Erinevalt tavalisest liivast ei pudene see laiali.

Laos

Kirjeldus

Kineetiline liiv lõbusaks käeliseks tegevuseks! Kineetiline liiv on hästi vormitav ja hoiab enda kuju. Erinevalt tavalisest liivast on see igati kompaktne ja ei pudene laiali. Sobib hästi mängimiseks ka siseruumides. Toode ei kuiva ära ja ei lähe kõvaks ka peale pikaajalist korduvat kasutamist.
Ehita ja vormi või mudi hoopis niisama – kineetiline liiv pakub lõbusat ning lõõgastavat meelelahutust tundideks! Mõnusa tekstuuriga kineetiline liiv on laste vaieldamatu lemmik.
Hoiduda liiva kokku puutumist vedelikega. Märjaks saanud liiv kaotab kineetilised omadused. Pärast pikka mängimist võib liiv hakata käte külge kleepuma. Sel juhul peske ja kuivatage käed hoolikalt.
Komplekti kuulub 4 × 200 g erinevat värvi kineetilist liiva, 1 × 700 g klassikalist kineetilist liiva, 4 liivavormi ja ämber.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 20 x 18 x 18 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5901087035518

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…